FHU IGOM Piotr Mielcarz to firma wydawniczo-handlowa zajmująca się produkcją i dystrubucją materiałów dydaktycznych dla szkół, przedszkoli oraz innych placówek wychowawczych. Zarówno nasze programy profilaktyczne na płytach CD, jak również wszystkie materace ruchowo-dydaktyczne są opracowane według naszych autorskich pomysłów oraz przy współpracy z grupą pedagogów i psychologów. Od kilku lat dużym powodzeniem zaopartujemy zarówno szkoły i przedszkola prywatne jak i publiczne, systematycznie rozszerzając naszą ofertę o nowe produkty. (Obejrzyj katalog)

FHU IGOM to także przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą produktów związanych z pierwszą pomocą (jak różnego rodzaju apteczki, fantomy), produkcją materiałów szkoleniowych i instruktażowych (jak tablice pt. "Pierwsza pomoc" wyd. I i wyd.II, digpack/ebooki "BHP w praktyce" i wiele innych) dla sektora publicznego i prywatnego.

IGOM posiada również dwa profesjonalne Call Center na terenie Śląska działające w obszarze telefonicznej obsługi klienta. IGOM działa na polskim rynku od początku roku 2007 i w tym czasie zbudował profesjonalny zespoł pracowników wdrażając wysokie standardy obsługi klienta. W dniu dzisiejszym zespół liczy ponad kilkudziesięciu pracowników, efektywnie wdrażajacych profesjonalne strategie marketingowe, a dział Rozwoju Produktu związany z opracowywaniem i wydawaniem nowych produktów stale rozszerza współpracę z specjalistami z zakresu edukacji, pedagogiki, psychologii ale także pierwszej pomocy i BHP.

IGOM PZIB